KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12084221
nr 1208 4221
B Utkin, skärgård, i månsken, signerad. Olja på duk, 29x49
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 18:51:58
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)